Czy ktoś może nauczyć Cię uwodzić?

Matka natura nie dla wszystkich była łaskawa i wielu z nas ma przez nią problemu z samooceną oraz nieśmiałością. Wcale nie musi to wynikać z naszego wyglądu, możemy po prostu nie dostrzegać w sobie tego, co czyni nas pięknymi. Przez to ciężej jest nam znaleźć sobie partnera. Ale na szczęście wokół nas jest pełno osób, które są znane z tego, że pomagają innym w nauce uwodzeniu czy podrywania.

Szkolenia dla kobiet i dla mężczyzn

Nie tylko mężczyźni chętnie kupują szkolenie z uwodzenia. Kobiety również mają z tym problem, chociaż u nich objawia się to między innymi problemach z przyjmowaniem komplementów albo zaakceptowaniem tego, że podobają się komuś atrakcyjnemu. Zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet dostępne są na rynku odpowiednie szkolenia, które pomogą im przezwyciężyć nieśmiałość, nauczyć się budować zdrową samoocenę oraz stać się bardziej otwartymi na kontakty z obcymi ludźmi. A takie szkolenia jak podkreśla portal www.ploteczek.pl stają się coraz bardziej popularne. Do tego dochodzą kursy, które są nastawione wyłącznie na naukę podrywu czy uwodzenia w stosunku do płci przeciwnej, bo przeważnie takie są nam oferowane.

Kto uczy nas podrywu?

Specjaliści i specjalistki od podrywu bardzo się różnią. Szkolenia dla kobiet przeważnie skupiają się na wydobyciu z wnętrza siebie ukrytej atrakcyjności, na uczeniu się mowy ciała tak, żeby bardziej do siebie przyciągać czy używaniu sygnałów, które najbardziej przemawiają do mężczyzn. Z kolei płeć brzydka nastawiona jest bardziej na robienie pierwszego kroku, na dokładne mówienie, na czym zależy i wykazanie się charyzmą. Dlatego mistrzowie i mistrzynie podrywu różnią się od siebie zarówno tym, co przekazują jak i sposobem, w jaki to robią. Kobiety i mężczyźni potrzebują innego podejścia, jeśli chodzi o zdobywanie serc potencjalnych partnerów.

Czy takie szkolenia w ogóle działają?

Ciężko jest powiedzieć, na ile takie szkolenia faktycznie nam pomagają w uwodzeniu, a na ile po prostu pokazują nam, co możemy w sobie zmienić. Oczywiście większość pracy zawsze spoczywa na nas i żaden edukator nie sprawi, że nagle magicznie się otworzymy. Trzeba jednak zaznaczyć, że wiele osób nie wynosi z takich szkoleń nic, zwłaszcza jeśli polegają one jedynie na przejrzeniu wideo, które dostajemy w cenie kursu. Jeśli nie potrafimy ze sobą samymi pracować na tym polu, jest bardzo mała szansa, że szkolenie w jakikolwiek sposób nam w tym pomoże. Dużo lepsze byłoby wykupienie indywidualnych godzin daną osobą, żeby skupić się ściśle na nas i naszych problemach.